Contact us by phone +90 (212) 346 31 38 or e-mail info@maslakdpf.com. Please feel FREE.

Sertifikalar ve Kalite

Tip Onaylı Katalitik Konvertörler

  • Tip Onaylı
  • Katalitik Konvertörler

  • Geniş yelpazede 103R uyumlu katalitik konvertörler
  • Değerli metallerin daha yüksek yüklemeleri nedeniyle verim artışı
  • Doğrudan Fit Tip Onayı
  • Her bir parça numarası için benzersiz onay numarası

Ağustos 2009'dan bu yana yürürlükte olan yürürlükteki Birleşik Krallık yasalarına uymak için parçalarımız Tip Onaylıdır. Yasa, 1 Mart 2001 tarihinde veya daha sonra kaydedilen araçlarda, tüm yedek katalitik konvertörlerin ve CAT-DPF ünitelerinin, Onay alınmadan önce emisyon standartlarını belirler. Her parça numaraları parçanın üzerine damgalanmış benzersiz bir AB Onay numarası taşır. Ayrıca "H" soneki ile gösterilir.


AB pazarına giren tüm parçaların tip onaylanmış olması (veya atıfta bulunulan “Homologated”) olması nedeniyle Birleşik Krallık, Avrupa yasalarından biraz farklıdır. Bu nedenle, Avrupa yönetmeliklerine uymak için 2001 son tarihinden önce araçlar için onaylanmış parçalar sunuyoruz.


Ürünlerimiz yeni kalite kontrol seviyelerini takip etmeye ve oluşturmaya devam ediyor.

Amacımız basit: tüm ürün yelpazemizdeki sıfır hatalar ve tüm siparişlerde% 100 doluluk oranı. Kapsamlı ürün ve üretim bütünlüğünü sağlamak için son teknoloji laboratuar tesislerinin bulunması.

Yeni ürün tasarımı ile bağlantılı olarak, analitik yöntemler, performansın en yüksek seviyede tutulduğundan emin olmak için sürekli olarak rafine edilir. 2004 yılında üç yollu TS16949 sertifikası aldı, her işleminde kalite şartlarını sağlamak için sıkı ve hassas kalite kontrol sistemi oluşturdu.


Gelen denetim

Üretim izleme ve prosedür kontrolü

ölçüm araçları izleme

Hata modu ve etki analizi

Hata Yönetimi

Şikayetlerin ele alınması

veri depolama ve veri yedekleme

Kalite yönetim sistemi