Contact us by phone +90 (212) 346 31 38 or e-mail info@maslakdpf.com. Please feel FREE.

Partikül Filtresi Değiştirme Fiyatı

Yazar maslakdpf 31/10/2018 0 Yorumlar

 

Çağımızın modern toplumu artık çevreyi kirleten her türlü etkenin ortadan kaldırılmasını istiyor. yeni nesil araçlarda bu amaçla gerçekleştirilen modern filtre uygulaması partikül filtresi değiştirme fiyatı sistemin takılı olduğu araç sürücülerinin en fazla merak ettiği konuların başında geliyor. Öncelikle hemen şunu belirtelim; partikül filtresi basit olduğu kadar etkili bir filtre yöntemidir ve asla iptal edilmemelidir. Ayrıca genellikle tıkanan ve içerisinde yakıttan arta kalan partiküllerin yakıldığı regenerasyon sistemi bulunan bu filtre kolay kolay değiştirilmez. Ancak belirli bir dönem aralığında onarım ve bakımdan geçirilmeli, eğer onarım ya da bakım ile giderilemeyecek kadar deformasyon gerçekleşmiş ise filtrenin değiştirilmesi yoluna gidilebilir. Dolayısıyla önce gerekli tespitlerin yapılarak filtrenin değişime ihtiyaç duyup duymadığı anlaşılmalıdır.

 

 

Partikül Filtresi Değiştirme Fiyatı

 

Dizel Partikül Filtresi Değişimini Firmamızdan Yapabilirsiniz

 

Partikül filtresinde bir değişim söz konusu olduğunda elbette marka ve model seçimi fiyatlar belirleyici rol oynuyor. Bu nedenle standart bir fiyattan bahsetmemiz maalesef mümkün olamamaktadır. ancak piyasa şartlarında en uygun dizel partikül filtresi değişimini firmamızdan yapabileceğinizden emin olmanızı istiyoruz. Dilerseniz bu noktada partikül filtresinin doğaya ve aracınıza sağladığı avantajlardan ve sistemin nasıl işlediği? Hakkında sizleri kısaca bilgilendirelim. egzoz sistemi içerisinde yer alan ve katalitik konvertör olarak bilinen zararlı gazların tutulduğu bölümün hemen arkasına monte edilen partikül filtresi bir bakıma konvertörden geçen zararlı maddelerin etkisiz hale getirildiği ikinci aşama olarak kabul edilebilir. dolayısıyla konvertör gazları, partikül filtresi ise mikro ölçekte katı maddeleri filtre eden bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Partikül Filtresi Sistemini Çok Kısa Sürede Değiştirebiliyoruz

 

Birçok araç sahibi uzun ve yorucu bir araç bakım çalışmasına girmek istemez. dolayısıyla vakit kaybı olarak görülen partikül filtresi değişiminin aslında çok kısa bir sürede gerçekleştiğini belirtmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Maksimum 1 veya 2 saat içerisinde değişimin gerçekleştiği firmamız oldukça seri ve teknolojik imkânlarla çalışmaktadır. Bu nedenle atölyemize yapacağınız kısa bir ziyaret sorununuz çözülmesi için yeterli olacaktır.  başta partikül filtresi değişimi olmak üzere diğer egzoz problemlerinizin giderildiği profesyonel ekibimizle çalışmaktan sizlerde memnuniyet duyacaksınız. Lütfen internet sayfamızda yer alan telefon numaralarını günün her saatinde aramaktan çekinmeyiniz. Sizlere uzman kadrosu ile hizmetler sunan firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. İyi seyirler dileriz.

Bir Yorum Bırak